TULE ROPE DART

82.00 

Rope Dart on iidsest Hiinast pärit võitluskunsti relv. Originaalis oli köie otsas terav nool või raske rauast ogadega pall. Antud juhul on selle asemel kevlarist punutud poi, mille saab lambiõliga läbi immutades põlema panna.

Ainult 2 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Rope Dart on iidsest Hiinast pärit võitluskunsti relv. Originaalis oli köie otsas terav nool või raske rauast ogadega pall.

Segades kokku võitluskunsti tehnikaid oma enda stiili ja tantsuga võib pika keti otsas oleva poiga luua täiesti unikaalseid etteasteid.

13mm pall on punutud 100% PURE kevlarist.

Rope Dart on valmistatud tugevast 2,5mm keeruga ketist, kolmekordsete rõngaste ja eriti tugeva pöörise ehk swivel’iga.

Käepideme osa on puuvillasest köiest, mis pole tulekindel seega tuleb leekidega kokkupuudet vältida. Turvalisemaks kasutamiseks võib selle köie osa eelnevalt märjaks teha.

NB! Transportimisel ning hoiustamisel on oluline, et puuvilla köis ja kevlarist poi osa hoitakse eraldi. Oluline on, et puuvillast köis ei puutuks kütusega üldse kokku. 

Kaubamärk: GORA.HU

Hoiatus!

Tulega tantsimine on ohtlik! On võimalus saada põletusi, seepärast palun kasutada vaid inimestel, kellel on kogemusi tulega tantsimisel. Pood kui ka tootjad ei võta vastutust õnnetuste ja tekitatud kahju eest, mis on põhjustatud valest kasutamisest!