TULE LEVI STICK

24.00 

Kas maagiasse usud? Selle Levi Stick’iga sinu publik igatahes küll.

70cm tugeva terastraadi küljes põleva hõljuva alumiinium pulgaga saab luua võluvaid efekte, mis sobiliku tausta ning eemalt vaadates jätab mulje justkui leviteeriks ümber sinu.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Tegemist on 70 sentimeetrise alumiinium pulgaga, mis on eriti peene ning tugeva terastraadi küljes. Sobiliku taustaga ning eemalt vaadates on see justkui nähtamatu.

Levi StickI’id on enamasti kas lühikese või pika traadi otsas. Väikese traadiga Levi Stick sobib hästi algajatele, sest esimene eduelamus tuleb kiiremini kätte. Küll aga on trikkide arv piiratud. Pika traadiga on suurem trikkide valik, kuid seda on ka keerulisem käsitseda.

Ideaalne Levi Stick’i traadi pikkus on kaks käeulatust: traat peaks ulatuma kõrvale sirutatud käte vahel ühest randmest teiseni.

Levi Stick’i otsad on kaetud 2,5cm kevlarlindiga.
Käe kaitsmiseks tulise alumiiniumi eest on pulga keskmine osa kaetud silikoonikihiga. 

Kaal: 135g

Soovitused kasutamiseks:

  • Hoia traati hoolega. Kuigi see on tugev ning painduv, siiski jõuliselt ja liiga tihkelt seda keerates võib traat saada vigastatud.
  • Hoia silma peal, mis seisus traat on. Kui see on juba vigastatud, siis ära kasuta seda esinemiseks.
  • Uue traadi saab osta meie e-poest.

Kaubamärk: GORA.HU

Hoiatus!

Tulega tantsimine on ohtlik! On võimalus saada põletusi, seepärast palun kasutada vaid inimestel, kellel on kogemusi tulega tantsimisel. Pood kui ka tootjad ei võta vastutust õnnetuste ja tekitatud kahju eest, mis on põhjustatud valest kasutamisest!