Kokkupandav Dragon staff

236.00 

Dragon staff on edasiarendus tavalisemast kontaktvaiast, mille otstesse on lisatud kevlariga piike, mis keerlemisel ja pöörlemisel annab eriti ägeda efekti.

Kokkupandavat dragon staffi on hea kaasas kanda.

Pikkus kokkupanduna: 150 cm
Kaal: pulgad 900g + piigid 630g

Ainult 2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kokkupandava dragon staffi kerge keskosa ning raskemad otsad teevad selle keerutamise mõnusaks ja dünaamiliseks. Vai on tehtud “Space Tech” alumiiniumist (sulam 7075), millel on terase tugevus, kuid säilinud alumiiniumi kergus.

Vai on osaliselt kaetud kõrge kuumuse taluvusega musta silikooniga, mis kaitseb trikitajat kuumenenud toru eest.

Kokkupandaval versioonil on kummist liigenduskohad, mis hoiab seda parajalt pinge all, mis ei lase vaial liikuda ega loperdada. Juhul kui liitekoht on jäänud kergelt liikuma, tuleks kontrollida, et ühenduskoha kummil ei oleks midagi libedat (seda võib juhtuda külmas ja näiteks millestki õlisest). Sel juhul tuleks liitekoht puhastada ning kõik peaks olema korras.

Staffi küljes on ka kummist “lilled”, mis annavad pöörlemisele lisaraskust ning aeglustavad seda. Soovi korral on need eemaldatavad. Lilled ei ole kuumusekindlad!

Piikide kinnitamisel on adapteris vedrusüsteem, mis võimaldab neid hõlpsasti treeninguks külge panna ning ära võtta. Tulega trikitamisel tuleb piigid kindlasti ohutuse tagamiseks ka kinni keerata.

Pane tähele!
– ära tee käepideme ala lambiõliga kokku
– puhasta ühenduskoht üle, kui see ei hoia tugevalt paigas
– ära hoia vaia vertikaalselt, vaid keeruta/hoia liikumises või horisontaalselt  (vastasel korral võivad “lilled” või käepideme koht saada vigastatud)
staffi kokkupanemisel mitte kasutada ülemäära palju jõudu, see võib ühenduskoha purustada
– enne põlema panekut kontrolli alati, kas kõik on hästi kinni

Pikkus kokkupanduna: 150 cm
Kaal: pulk 900g + dragon asjad


Hoiatus!
Tulekeerutamine on ohtlik. Sellega võib kaasneda põletusi, seega palume neid vahendeid kasutada selleks nähtud otstarbel ning vaid inimestel kellel on eelnevalt juhendatud kogemus. Pood kui ka tootjad ei võta vastutust õnnetuste ja tekitatud kahjude eest, mis on põhjustatud toote valest kasutamisest.

Kaubamärk: Gora.hu