14 – päevane tagastusõigus

E-poe abil soetatud toodet on õigus 14 päeva jooksul välja vahetada või tagastada ajast mil toode tarbijani jõudis. 14 päevane tagastusõigus annab tarbijale ennem toote kasutama hakkamist veel viimase võimaluse ostust loobumiseks. Nii ka selle Tsirkus-e-poe toodetega. Loe edasi, et saada teada eranditest, raha tagastamisest jne.

14 päevane tagastusõigus ei kehti järgmiste kaupade/juhtude puhul:

  • tagastatav kaup on kasutatud;
  • toode ei ole originaalpakendis või on originaalpakend kaotanud kaubandusliku välimuse;
  • toode on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt;
  • ostjaks on juriidiline isik või firma.

NB! Kui kaup on ostetud kampaania korras, mille raames on kaubale lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti. Kui tagastatav toode on komplektsest tellimusest, milles mõni toodetest sisaldas allahindlust, on Tsirkusepoel õigus nõuda tellimuse tagastamist komplektselt.

Kauba eest tasutud summa (va arvatud kauba kohaletoimetamise kulu) tagastame Sinu arveldusarvele hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamisest, kuid mitte enne kui tagastatav kaup on jõudnud meieni tagasi.

Juhul kui tagastatud toote seisukorda kontrollides selgub, et tagastatud toote seisukord on halvenenud, on Tsirkusepoel õigus hüvitise nõudmiseks. Hüvitise nõude esitamiseks on aega kuni 30 kalendripäeva, alates toote tagastamisest.

Loe rohkem Müügitingimuste alt