Kampaania

Kampaania reeglid

Tsirkusepoe „SUVINE TRIKIKAS VIDEOVÄLJAKUTSE!“ tarbijakampaania ametlikud reeglid. „SUVINE TRIKIKAS VIDEOVÄLJAKUTSE!“ tarbijamängu (edaspidi nimetatud kampaania) ametlikud reeglid 3 Henryse Kurika (3 värvivalikut) võitmiseks:

Alates 10.07.2023 kuni 31.08.2023 toimub „SUVINE TRIKIKAS VIDEOVÄLJAKUTSE!“ tarbijakampaania, mida korraldab Tsirkusepood OÜ asukohaga Liku, Maidla küla, Saue vald 76412  (edaspidi korraldaja) ning mille raames saab osaleda videoväljakutses mille auhinnaks on Henryse 3 žongleerimise kurikat Loop.

Kampaania läbiviimise korra on kehtestanud kampaania korraldaja käesolevates reeglites. Kõik kampaania korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajale õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks. Andmed kustutatakse kuu aja jooksul peale tarbijakampaania lõppu.

Kampaanias osalemiseks tuleb žongleerida 3 huvitava või ebatavalise objektiga või valida žongleerimiseks huvitav või ebatavaline koht ning sellest teha lühike video, mis tuleb üles laadida oma sotsiaalmeedia kanalisse (Facebook/Instagram), kuhu saab lisada #žongleerin. Postitus peab olema avalik.

Auhind loositakse kõigi osalejate vahel.

NB! Tsirkusepood soovitab kasutada žongleerimiseks mitteohtlikke ja mitteterariiste ning valida koht pidades meeles et see oleks ohutu sinule kui teistele. Tsirkusepood ei võta vastutust õnnetusjuhtumite eest, mis võib kampaanias osalemiseks ette tulla.

Tsirkusepood OÜ loosib võitja välja nädala jooksul peale kampaania lõppu ning annab sellest teada sotsiaalmeedia sõnumi kaudu, kuhu võiduklipp on üles laetud. (facebook/instagram)

Kampaania korraldaja tasub auhinna kättetoimetamiseks vajava smartposti kulud.

Kampaanias osalejate isikuandmed säilitab korraldaja kuni 30.09.2023. Isikuandmeid ei esitata kolmandatele osapooltele ja neid kasutatakse vaid võitjate väljaloosimiseks ning nendega kontakteerumiseks.

Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus lõpetada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) korral või kampaania reeglite olulise rikkumise või kuritarvitamise asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kampaanias osalejatele otsekohe kodulehel tsirkusepood.ee, Facebooki ja Instagrami lehel.

Reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Kõik kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult kampaaniat läbiviiva ettevõtte emailile tsirkusepood at gmail.com